Nápověda NOFER

Nápověda k webovému programu NOFER je souhrnný materiál, který je nápomocen při většině problémů.

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlášení do webového programu NOFER je založeno na účtech z webové stránky hradkacov.cz. Prvotní přihlášení učiníte ZDE. Pro zobrazení obsahu vyžaduje NOFER určitý stupeň oprávnění. Žádost o oprávnění naleznete ZDE.

Program vpustí uživatele s oprávněním stupně 2 a více, oprávnění stupně 5 může spravovat i akce. Viz sekce oprávnění.

OPRÁVNĚNÍ

Stupeň oprávněníSkupina uživatelůVstup do NOFERJmenovitá
oprávnění
1 – uživatelZaregistrovaní
uživatelé
NEŽádná
2 – uživatel n. f.Prověření uživateléPouze 1xŽádná
3 – dárcePřispěvatel n. f.Pouze 3xŽádná
4 – nižší funkceVedoucí oddělení, sekcí a manažeři úseků sekretariátu, členové soudné komise ANOČíst komunikaci; odepisovat; zobrazit funkce; upravovat sekce, jimiž je správcem
5 – vyšší funkceČlenové správní rady, ředitel n. f., zakladatel, vedoucí sekretariátu, revizorANOVše, co nižší funkce + spravovat rezervace akcí
6, 7 a 8Administrátoři programu, webu atd.Pouze z backenduKompletní správa a úprava programu

Při práci s programem se vždy uplatní vyšší stupeň oprávnění, je-li tedy daná osoba členem soudné komise i revizorem, její stupeň oprávnění je vždy ten nejvyšší možný, tedy 5.


PROSTŘEDÍ PROGRAMU NOFER

Domovské prostředí

Webová adresa domovského prostředí je www.hradkacov.cz/nofer.

Při vstupu do programu uvidíte 4 tlačítka. Tlačítko E-mail odkáže na stránku přihlášení nadačních e-mailů. Tlačítko Správa akcí n. f. přesměruje uživatele na stránku pro správu akcí. Tlačítko Zpět na web načte stránku hradkacov.cz a tlačítko Odhlásit se z NOFERU ukončí program NOFER a přejde na profil uživatele.


Datová schránka

Sekce datová schránka obsahuje uživatelská jména držitelů přihlašovacích údajů datové schránky.

Ve spodní části sekce je umístěno tlačítko odkazující na adresu mojedatovaschranka.cz, kde se přihlášení uskutečňuje.


Veřejné zprávy

Sekce veřejných zpráv obsahuje veškeré zprávy zveřejněné na webových stránkách nadačního fondu. Kliknutím na název příspěvku nebo nápis „Pokračovat ve čtení“ budete odkázáni na konkrétní příspěvek.


Vnitřní zprávy

V sekci vnitřních zpráv jsou zveřejňovány zprávy týkající se programu NOFER nebo událostí vztahujících se pouze na pracovníky, funkcionáře nebo členy orgánů nadačního fondu.

O zveřejnění vašeho článku v této sekci můžete žádat prostřednictvím adresy sekretariat@hradkacov.cz.


Komunikace

Sekce komunikace je určena pro informování podporovatelů nadačního fondu, členů správní rady a funkcionářů o důležitých událostech, závěrech z jednání a hlasování per rollam.

Přepínání mezi jednotlivými zprávami se děje pomocí horních šipek. Mezerníkem se zobrazí podrobnosti. Hlasování se děje pomocí odkazu ve zprávě.


SPRÁVA AKCÍ NADAČNÍHO FONDU

Stránka administrace událostí je místo, kde můžete zobrazit všechny události v systému. Mějte na paměti, že výchozí zobrazení je budoucí události, což znamená, že některé události mohou chybět, jestliže se jedná o minulé události. Můžete zobrazit minulé nebo všechny události výběrem správného rozsahu v rozbalovacím seznamu filtru nad tabulkou událostí. Z této stránky můžete také přejít na stránku rezervace událostí, odstranit a duplikovat události.

Na správu událostí můžete přejít okamžitě pomocí tohoto odkazu. Nebo přes aplikaci NOFER v sekci domů.

Tlačítko pro vstup ke správě akcí

Pro přístup ke správě akcí je vyžadováno oprávnění nejméně stupně 5.